Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса:

м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 16

Виробник гідрофільтрів для ресторанів і підприємств.

м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 16

Виробник гідрофільтрів для ресторанів і підприємств.

Телефони: +38050 067-82-45

Пн - Пт 10.00-19.00


Сб - Нд вихідні


+38050 067-82-45 Замовити дзвінок

Очищення повітря від дима і запаха

Очищення повітря від дима і запаха

Дим видаляється повністю на сто відсотків за допомогою електростатичних фільтрів.

Електростатичний фільтр

Що таке електростатичний фільтр? Як це працює?

Електростатичні фільтри використовуються на харчових та промислових підприємствах для фільтрації газів, що утворюються на етапах виробництва.

Електростатичні фільтри, які виготовлені з металевого матеріалу і мають особливу конструкцію, працюють за принципом, за яким заряджені частинки в повітрі вловлюються пластинами силою електростатичного тяжіння за рахунок використання поля високої напруги, що створюється між пластинами. Можливості уловлювання часток дуже високі.

Установки високої напруги забезпечують цю здатність до уловлювання частинок електростатичних фільтрів.

Працюючи у діапазоні 12-18 кВ, блоки забезпечують стабільну напругу між пластинами.

Забруднене повітря, що всмоктується вентилятором, проходить через металевий фільтр попереднього очищення, що миється. Ми радимо використовувати гідрофільтр. 

Цей фільтр затримує великий пил, жир та сажу. Остаточні мікроскопічні частки і гази надходять до електростатичного фільтра.

В електростатичному фільтрі йде процес іонізації часток, вони негативно заряджаються зарядом високої напруги. 

У той час як негативно заряджене брудне повітря проходить через позитивно заряджену область на другому ступені очищення, мікроскопічні частки забруднень сильно притягуються пластинами колектора і прилипають до поверхні фільтра. 

Брудне повітря, що потрапляє в електростатичний фільтр, виходить очищеним.

Ви можете очищувати забруднені електростатичні фільтри та використовувати їх роками.

Електростатичні фільтри є ефективними при фільтрації диму до 99%.

Генератори озону

Стовідсоткове видалення запахів гарантують промислові генератори озона, що монтуються в вентиляційні системи ресторанів і підприємств.

Озонування повітря – це екологічно чиста технологія очищення повітря в приміщеннях, що ґрунтується на використанні газу озону (потужного природного окислювача).

Озон знищує усі відомі патогенні мікроорганізми. Немає такого мікроба чи вірусу, який міг би встояти перед озоном. На молекулярному рівні молекули озону, з'єднуючись із шкідливою речовиною, знищують її і розпадаються самі, перетворюючись на звичайний кисень.

Озон на 100% знищує всі запахи у повітрі.

Після озонування залишається лише приємний запах свіжості. Вам не потрібно робити додаткове прибирання, не потрібно обполіскувати посуд – всі поверхні та предмети в приміщенні будуть повністю продезінфіковані!

У приміщенні не залишиться ніяких неприємних запахів та шкідливих сполук.

Тому якщо потрібне стовідсоткове видалення запахів, ми пропонуємо вбудовувати в вентиляційну систему на останньому етапі очищення промисловий генератор озону. Генератор повинен бути налаштований на певну потужність - треба точно визначити обʼєм повітряної маси, що буде проходити крізь нього за певний проміжок часу.

Звертайтесь за розрахунками до наших спеціалістів.

Коментарі